otRe studio

 

Poznaj nas i naszą pracę

Najwyższa jakość w regionie

Świat się ciągle zmienia, a razem z nim poczucie estetyki, dlatego bardzo ważne jest, aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i wzorami — szczególnie w przypadku przestrzeni mieszkalnej. Od 2007 roku realizujemy swoją pasję do projektowania kuchni, która jest sercem domu. Zmieniamy pomieszczenia w prawdziwe centrum dowodzenia. Z przyjemnością pomożemy Ci stworzyć Twój wymarzony projekt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zadzwoń już dziś, aby zarezerwować spotkanie!

 

Odkryj nasze realizacje

Poszukaj inspiracji

Nasze Realizacje

Nasze Projekty

 
Modern Kitchen

Nasza oferta

Jako doświadczone studio wiemy, jak zapewnić wyjątkową obsługę klienta. Oferujemy wszystkim naszym klientom unikalne i innowacyjne podejście dopasowane do ich potrzeb. Od koncepcji do instalacji — zajmujemy się wszystkim po bezkonkurencyjnych cenach. Zadzwoń do nas jeszcze dzisiaj i umów się na konsultacje!

 

Wybór produktów

Ergonomi w Kuchni

Indywidualne podejście do Twoich potrzeb projektowych

Wszyscy wiemy, jak przestrzeń wpływa na samopoczucie. Dlaczego więc nie dodać jej odrobiny szyku? Ładne odcienie plus kilka użytecznych funkcjonalności mogą rozjaśnić Twoją przestrzeń i nadać jej trochę osobowości. Odnajdź się w nowej przestrzeni! Zadzwoń do mnie już dziś i sprawdź, jak mogę Ci pomóc.

Dobry projekt wnętrza

Konsultacje w zakresie renowacji kuchni — wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nieprzemyślane kroki mogą mieć ogromny wpływ na przestrzeń. Od 2000 roku projektuję różnorodne przestrzenie, ściśle współpracując z moimi klientami, aby stworzyć kreacje spełniające ich oczekiwania. Skontaktuj się ze mną i umów się na pierwsze konsultacje.

W pełni dostosowane do potrzeb

Usługi szyte na miarę przez branżowego specjalistę

Każda przestrzeń ma swoją osobowość. Czasem W pełni dostosowane do potrzeb i kilka małych poprawek mogą sprawić, że przestrzeń zabłyśnie na nowo. Jako firma otRe studio współpracuję z klientami w trakcie całego procesu i upewniam się, że projekt jest zgodny z wizją klienta. Zarezerwuj konsultacje i zobacz, co mogę Ci zaoferować!

Modern Kitchen

„Wybierz to, co najlepsze, a czas uczyni to miłym i prostym“.

Plutarch

 

Kontakt

 

607 111 402

Trybunalska 23, 82-300 Elbląg, Poland

©2019 by otRe studio. Proudly created with Wix.com

_MG_1209_400_280.jpg